Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Šildymo įranga

Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20094
Šaltą žiemos vakarą nėra nieko geriau, kaip elektrinis šildytuvas. Jeigu dirbate nuotoliniu būdu ir tenka ilgai sėdėti prie stalo, dažniausiai pajaučiate kaip sustingsta visos galūnės ir norisi šiek tiek šilumos. Šis šildytuvas neleis Jums sušalti ir pagelbės palaikyti aukštesnę kūno temperatūrą. Pr..
18.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL19015
Vandens šildytuvas su LEDA ekranu, kuris parodo vandens temperatūrą. Maksimali pašilimo temperatūra yra 60 °C. Sutaupysite laiko, energijos ir vandens, nes nereikės didžiulių šildytuvų ar centrinės šildymo sistemos, kad iš čiaupo bėgtų šiltas vanduo. Modernus vandens šildytuvas suteiks Jūsų virtuvei..
24.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20093
Atėjus žiemos laikotarpiui dažnai jaučiamės jog namuose ar ofise bendras šildymas nėra pakankamas ir jaučiatės nepatogiai. Galbūt pats laikas įsigyti šį nedidelį šildytuvą kurio pakakas net 23 kvadratų kambariui pašildyti. Negana to, jis yra ekonomiškas ir nenaudoja daug elektros energijos, todėl su..
25.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXD031
Elektrinis virdulys – praktiškas pagalbininkas virtuvėje. Prietaisas greitai užvirins vandenį, tad panorėjus kavos ar arbatos Jums neteks ilgai laukti. Informacija:Talpa: 2 l Maksimali galia: 1800 W Maitinimas: 220–240 V / 50 Hz Maitinimo laido ilgis su kištuku: 0,75 m Automatinis išjungimas po ve..
15.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)