Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Žaisliniai automobiliai

Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp189631
Privalumai:Mašinytė gali važiuoti stovėdama ant galinių ratų ant lygaus paviršiaus; Mašinytė juda tarp dviejų bėgių, gali važiuoti ant kliūties-tramplino; Gali judėti žemyn lyniniu keliu pakabinamoje būsenoje.Medžiaga: plastikas. Maitinimo elementai: 3xAAA (komplekte nėra). Pakuotės turinys: maš..
13.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp189281
TWISTER TUBES žaislinė trasa - tai kiekvieno vaiko svajonė. Pamirškite įprastas lenktynių trasas! Ši trasa leis paneigti gravitacijos dėsnius, kadangi trasa sudaryta iš sujungiamų vamzdelių, todėl trasa bus tokia kokios norite, o ne tokia kokia buvo numatyta gaminant ją. Sujunkite vamzdelius kaip t..
11.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpB4B
Šis nuotolinio valdymo automobilis puiki dovana mažiesiems, juos užburs magiškos automobilio šviesos efektai ir muzika, tad vaikai norės su žaislu žaisti ištisas valandas. „Dasher“ automobilis yra tikras akrobatas galima su juo atlikti įvairiausius triukus ir jokios kliūtis nebaisu. Nuotolinio valdy..
15.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpJ01019
Daugiaaukštis automobilių garažas su plovykla - tai tobulas žaidimas mašinų entuziastui!  Šiame daugiaaukščiame pastate galima rasti: degalinę, automobilių liftą, automobilių plovyklą, servisą ir sraigtasparnio nusileidimo vietą! Rinkinyje rasite: 4 metalines mašinas; Metalinį sraigtasparnį; Parkavi..
39.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)