Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Buitinė chemija ir valymo priemonės

Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp000643
Šios šluostės tiks visoms MOP šluotoms: EASY MOP, FASCINATING MOP, MAGIC MOP, TORNADO MOP, HAPPY MOP. Šios šluostės valo tiek šlapius, tiek sausus paviršius. Jos gerai sugeria drėgmę, surenka dulkes ar kitus nešvarumus. Švelniai bei kokybiškai išvalysite bet kokį paviršių. Šias mikropluošto šluostes..
4.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp178015
Puiki alternatyva dulkių surbliui - mažiau triukšmo ir nėra nereikalingų laidų. Visus nešvarumus surinks du besisukantys šepetėliai ir nukreips juos į jiems skirtą konteinerį. Po visko, tereikia tik paspausti mygtuką ir šiukšlės išbyrės iš konteinerio. Dėmesio! Šluota nėra įkraunama...
10.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp000004
Šios šluotos dėka galėsite lengvai, greitai bei kokybiškai išplauti visus tipų paviršius. Šluota pristatoma kartu su specialiai jai skirtu kibirėliu, kuriame įtaisytas šluotos išgręžimo mechanizmas. Tai leis jums be didelio vargo ir pastangų atlikti namų ruošos darbus. Spalva : žydra MOP šluotos sav..
12.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL19019
Atnaujinkite savo namų ruošos techniką su šia nauja įkraunama  "Swivel Sweeper G6" šluota-siurbliu. Su ja ne tik patogiai, bet ir greitai sutvarkysite namus. Galėsite pamiršti, ką reiškia besimėtantys ant žemės laidai.  Daugybė 360° kampu besisukančių šluotos šerelių surinks visus nešvarumus į speci..
24.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20091
Kone didžiausias privalumas - specialūs šepetėliai, kurie surenka purvą iš keturių pusių! Taip pat manevruoti ja itin lengva kartu su 360° kampu besisukančia šluotos galvute.Šluotos teikiama nauda Jums:Manevringai, 360°  kampu besisukanti šluotos galvute. Kampiniai šepetėliai – sukasi net 4000 kar..
29.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20128
Atsibodo nepatogios šluotos? Sunkiai prieinami kampai? Su šia šluota pamiršite visus prieš tai buvusius sunkumus. Šios šluotos dėka galėsite lengvai, greitai bei kokybiškai išplauti visus tipų paviršius! Šluota pristatoma kartu su specialiai jai skirtu kibirėliu, kuriame įtaisytas šluotos išgręžimo ..
10.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL19020
Puiki alternatyva dulkių surbliui - mažiau triukšmo ir nėra nereikalingų laidų. Visus nešvarumus surinks du besisukantys šepetėliai ir nukreips juos į jiems skirtą konteinerį. Po visko, tereikia tik paspausti mygtuką ir šiukšlės išbyrės iš konteinerio. Dėmesio! Šluota nėra įkraunama.FUNKCIJOS:Ra..
18.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXD008G
Tai ypač lengva ir patogi naudoti šluota. Puikiai tinka valyti visų tipų grindims. Šluota turi mikropluošto plokščią šluotelės galvutę, pagaminta naudojant pažangią gamybos technologiją - minkšti, be pūkų, švari, tvirti, atspari įbrėžimams ir apsaugo nuo kvapo ar pelėsių. Dėl savo funkcionalumo ji p..
21.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXD008B
Tai ypač lengva ir patogi naudoti šluota. Puikiai tinka valyti visų tipų grindims. Šluota turi mikropluošto plokščią šluotelės galvutę, pagaminta naudojant pažangią gamybos technologiją - minkšti, be pūkų, švari, tvirti, atspari įbrėžimams ir apsaugo nuo kvapo ar pelėsių. Dėl savo funkcionalumo ji p..
21.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXA038
Batų plovimo tinklinis maišas. Apsaugo batus nuo pažeidimų skalbiant skalbimo mašinoje. Be to, maišas gali būti naudojamas kaip batų džiovykla. Įrengtos praktiškos kilpos, kurių dėka galite lengvai jį pakabinti, pavyzdžiui, balkone. Matmenys: 28cm x 27cm Spalva: Balta..
6.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMX04
Praktiškas, patvarus ir efektyvus, skirtas kasdieniam valymui. Idealiai tinka plytelėmis išklotoms grindims, laminatui, medinėms ir porceliano grindims valyti. Mikropluoštą galima plauti skalbimo mašinoje, o su laiku pakeisti jį nauju.Privalumai: - Novatoriškas dizainas - Sukurtas visų tipų grindi..
18.00€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)