Privatumas ir slapukai, naudojimas informacijos

Tai UAB "Labaslietas" svetainėje www.vida24.lt Siųsti asmeninįpranešimą naudoti ir küspsiste naudoti informacijos ji paaiškino, kaip UAB "Labaslietas" tvarkyti asmens duomenis, gautus veepoest www.vida24.lt (toliau - internetinė parduotuvė). üsime asmeninius duomenis, jei klientas susisiekė su mumis neprisijungęs todėl prašymus suteikti informacijos Be to, aprašyta šiame pranešime internetinė parduotuvė naudoja slapukus.

1. APIBRĖŽIMAI

UAB "Labaslietas" Privatumo ir slapukai naudoti pranešimo naudoti sąvokas:

Internetinė parduotuvė: internetinė parduotuvė www.vida24.lt

Kreipimasis Webstore įdomus tsioonide naudojimas , pavyzdžiui, noras sąrašas naujienas iš atsisakymo išduoti ir ličio e tšäti Mano paskyra ir naudojimo.

Internetinės parduotuvės lankytojas: asmuo, pirmą kartą apsilankęs internetinėje parduotuvėje ir nesikreipiantis į internetinę parduotuvę .

Internetinės parduotuvės klientas: asmuo, kuris susisiekia su internetine parduotuve.

Paskyra: pateikti užsakymus kliento abonementui, sukurtam internetinėje parduotuvėje.

Privatumas ir slapukai naudojant informacijos: UAB "Labaslietas" Privatumas ir slapukai, naudoti informacijos

2. JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS 

SIA Labaslietas” gerbia savo klientų privatumą, verslo ryšius ir internetinių parduotuvių vartotojus. Visi mūsų gaunami asmeniniai duomenys yra saugomi ir tvarkomi konfidencialiai.

3. PRIEIGA IR ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMAS 

3.1 Svetainės lankytojas 

Par su tam ndada vida24.lt Internetinė parduotuvė lankytojo patirtį, rinkti UAB "Labaslietas 'ai ty asmeninės informacijos apie interneto parduotuvę ir naršymo istoriją, taip pat nustatyti , ar jūs einate į internetinę parduotuvę per vieną iš mūsų reklamos partnerių. Pavyzdžiui, SIA Labaslietas renka tokius duomenis kaip:

Aukščiau pateikta informacija, be kita ko, bus naudojama siekiant geriau suprasti internetinės parduotuvės lankytojus.

3.2 Žiniatinklio tinklo klientas  

Mes renkame tokią pačią informaciją Internetinė parduotuvė klientui parduotuvę lankytojas, kurią papildo kliento mums pagal bendrus duomenis, kaip antai:

3.2.1 KLIENTO SĄSKAITA 

Norėdami pateikti užsakymą iš internetinės parduotuvės, turite sukurti registruotą sąskaitą arba pateikti užsakymą kaip neregistruoti svečiai. Tačiau kurjeriui norint susisiekti su jumis ir pristatyti prekes, reikalinga jūsų informacija 

Norėdami sukurti sąskaitą, turite pateikti šią (asmeninę) informaciją:

Pirmiau nurodyti duomenys naudojami šiais tikslais:

Duomenys bus saugomi mažiausiai tol, kol turėsite aktyvią vida24.lt vartotojo sąskaitą.

3.2.2 UŽSAKYMAI 

3.2.2.1 Pateikimas užsakymą Pristatymo adresas 

Galite įsigyti produktus internetu parduotuvė naudodami savo paskyrą Pateikiant užsakymą , turite pateikti papildomai sukurti paskyrą pateikė informaciją, papildomą informaciją, susijusią su pristatymo adresu:

Aukščiau pateikta informacija ir jūsų sąskaitos informacija, be kita ko, naudojama šiems tikslams:

3.2.2.2 UŽSAKYMAS Sąskaitų faktūrų adresai 

Įvedę gabenimo adreso informaciją, prašome nurodyti gavėjo atsiskaitymo adresą:

Ši informacija, inter alia, naudojama:

 

 

3.2.2.3 TREČIŲJŲ ŠALIŲ PARDAVĖJŲ UŽSAKYMAI 

Savo paskyroje internetinėje parduotuvėje galite įsigyti produktų iš trečiųjų šalių pardavėjų („kitų pardavėjų (-ų)“). SIA „Labaslietas“ pateiks jiems jūsų vardą, adresą, el. Pašto adresą ir telefono numerį , kad kiti pardavėjai galėtų įvykdyti jūsų užsakymą .

3.2.2.4 UŽSAKYMO FORMA - NORMALUS MOKĖJIMO METODAS - Banko pavedimas  

Norėdami paruošti išankstinio apmokėjimo sąskaitą faktūrą SIA Labaslietas renka šią informaciją:

Ši informacija, inter alia, naudojama:

Tokiu būdu, mes galime suteikti paslaugų kokybę tais atvejais , jei kyla klausimai iš mokėjimo vykdymo , t agasilükkamise arba už turto atkūrimo skyriuje. Tai padeda sumažinti mokėjimų klaidų procentą ir užtikrina malonesnę apsipirkimo patirtį.

3.2.3 PALANKIŲ SĄRAŠAS 

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite sudaryti savo norų sąrašą. Kai įtraukiate produktus į savo pageidavimų sąrašą, jie saugomi 30 dienų nuo jūsų užsakymo pateikimo.

Nesvarbu, ar esate registruotas, ar ne, renkame tokią informaciją:

Jeigu jūs įtraukėte gaminio Pageidavimų sąrašas tuo metu, jei buvo pasirašyta, jie visada nori matyti sąrašą pagal savo paskyros.

Ši informacija renkama rinkodaros tikslais , kad SIA Labaslietas” prisimintų jūsų norų sąrašą, kai grįšite į vida24.lt.

3.2.4 ATSAKYMAS 

3.2.4.1 PRODUKTŲ ATSAKYMAI

Prisijungti prie savo sąskaitos , galite pateikti atsiliepimus internetinė parduotuvė produktus. Atsiliepimai jums duoti tik tiems produktams, kuriems jūs įsigijote. Susieti šį grįžtamąjį ryšį jis e, pagal tam grįžtamojo ryšio ir teisingai elektroninio pašto adresą kiekvienoje , jums reikia pateikti šią informaciją:

Ši informacija naudojama norint pridėti atsiliepimų į internetinę parduotuvę ir susisiekti su klientu, jei kyla nusiskundimų.

3.2.4.2 ATSILIEPIMAI NAUDOJANT KITUS KANALUS

Jūs galite palikti atgal į svetainės vida24.lt ant naudojant kainų palyginimo svetaines, rodo SIA "Labaslietas" produktus ir kainas. Pateikiant atsiliepimą , reikia pateikti šią informaciją :

Ši informacija yra renkama tam, kad susisiekti su pirkėju ir išspręsti galimas KE problemą .

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų renkamą informaciją, žiūrėkite konkrečių svetainių privatumo politiką .

3.2.5 KLIENTŲ PASLAUGOS 

Jei turite kokių nors klausimų ar yra skundų apie interneto parduotuvę įsakė produktą ar SIA "Labaslietas" siūlomų paslaugų, galite mums paskambinti, parašyti elektroninį laišką į pardavėjo arba kontaktas t Š ATVIA būdu. Mūsų kontaktinę informaciją galite rasti internetinėje parduotuvėje. Jūs taip pat galite, funkcijų mūsų internetinė parduotuvė Skundai pateikimo forma. Žiniatinklio skundą pateikimo forma , naudojant paklausti (bent jau) šią informaciją:

Kai naudojate pokalbį, jūsų paklaus tik jūsų vardas, pavardė, el. Pašto adresas ir pokalbio tema.

Pirmiau minėta Aš nfot naudoti savo skundą peržiūros procesą. 

3.3 ASMENS DUOMENŲ APDOROJIMAS 

3.3.1 ASMENS DUOMENŲ APDOROJIMAS NE ES 

Mes dirbame kartu su trečiosiomis šalimis, pavyzdžiui, Goo le ir "Facebook". Tai reiškia, kad duomenys gali būti Terminų serverių, esančių už Europos ribų, kur yra skirtingi teisės aktai dėl asmens duomenų tvarkymo Le Šios trečiosios šalys laikosi Privatumo skydo principų, išdėstytų JAV prekybos departamento Privatumo skyde Laikoma, kad įmonės, kurios laikosi šių principų ir sistemos, atitinka Europos asmens duomenų reikalavimus.

3.3.2 duomenų trečiųjų ŠALIMIS 

SIA Labaslietas gali perduoti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims šiais tikslais:

3.3.3 LAIKYMO LAIKAS 

UAB "Labaslietas" nebus išsaugoti savo duomenis ilgiau nei būtina norint pasiekti tikslus spektaklio Išimtiniais atvejais duomenys bus saugomi ilgesnį laiką, kad būtų įvykdyti teisiniai įsipareigojimai (pvz., Duomenų saugojimo įpareigojimai) Duomenų saugojimo trukmė priklauso nuo duomenų rūšies ir jų tvarkymo tikslo. Taigi saugojimo laikotarpis gali skirtis nuo tikslo.

3.3.4 SAUGUMAS 

SIA Labaslietas” imasi priemonių tinkamai apsaugoti jūsų asmeninius duomenis Siekiant tai užtikrinti, mes naudojame kompanijos operacinę le, dydį, tipą, ir duomenų, tvarkomų vykdant atitinkamų įrankių tipą. Mūsų veiksmai užkerta kelią neteisėtai prieigai prie duomenų, jų pakeitimui, platinimui ar praradimui.

Tikimės, kad pasirūpinsite savo asmenine informacija neatskleisdami savo registracijos informacijos (el. Pašto adreso ir slaptažodžio). Niekada praleisite savo registracijos informaciją su ga gi ir išsaugokite jį pakeisti.

3.3.5 Prieiga prie duomenų ir atnaujinimas 

Jūs turite teisę bet kada prieiti prie savo duomenų ir, jei reikia, juos modifikuoti prisijungę prie savo sąskaitos.

Jei neturite paskyros, galite pateikti prašymą į savo asmens duomenų, dalis kurios galima SIA į "Labaslietas". Jei ši informacija nėra tiksli, galite paprašyti, kad SIA „Labaslietas“ ją pakeistų. Prašymai tokios galimybės gali pateikti elektroniniu paštu arba skundas , kurį pateikėte formą priemonėmis , kurios turi būti perduota į mūsų klientų aptarnavimo centre.

3.3.6 GINČŲ TEISĖ 

Galite nesutikti, kad jūsų asmeninė informacija būtų naudojama nemokamai. Prieštaravimai dėl savo duomenis jūs naudojate galime atsiųsti į mūsų klientų imtis nuotėkio elektroniniu paštu arba paštu. SIA Labaslietas jums atsiųs atsakymą per keturias savaites.

Jei neleidžiate naudoti savo asmeninės informacijos tiesioginės rinkodaros tikslais, SIA Labaslietas” nustos naudoti jūsų duomenis tokiems tikslams. Iš SIA Labaslietas“ komercinio turinio el. Laiškų, tokių kaip informaciniai biuleteniai, negausite .

3.3.7 TREČIŲJŲ ŠALIŲ PRIVATUMAS IR PAVADINIMAS 

Šis privatumo ir slapukų pranešimas netaikomas trečiųjų šalių internetinėms parduotuvėms, susijusioms su vandens parduotuve. Tai netaikoma duomenų tvarkymo misele , atliekamas išskyrus d tokį įmonės kaip "Google". Jūs galite pakeisti savo nustatymus "Google" paskyros, konsultavimas prieš "Google " privatumo politiką .

SIA Labaslietas neatsako už tai, kaip trečiosios šalys ir įmonės tvarko jūsų (asmeninius) duomenis. SIA "Labaslietas" visada rekomenduoja atidžiai perskaityti atitinkamų internetinių parduotuvių ir įmonių privatumo ir slapukų politiką.

4. KOKYBIŲ NAUDOJIMAS 

4.1 KOKIE KOKAI ? 

Kaip ir daugelis kitų internetinių parduotuvių, taip pat naudoja Internetinės parduotuvės vida24.lt sausainiai ir Tei i failus ir panašias technologijas, tokias kaip " interneto radijo švyturiai " (toliau vadinama - cookies).

Slapukai yra mažas tekstinis failas, siunčiamas kartu su internetinės parduotuvės puslapiu iš jūsų interneto naršyklės, o vėliau saugomas jūsų kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar telefono kietajame diske.

Slapukai, pavyzdžiui, norint išsaugoti slaptažodį ir asmeninius parametrus, yra naudojami, pavyzdžiui, kad jums nereikėtų įvesti duomenų kiekvieną kartą lankantis internetinėje parduotuvėje. 

Žemiau yra paaiškinta, kaip naudoti "internetinė parduotuvė slapukai yra šaltinis KS ir ką jie yra naudojami. Norėdami pagerinti mūsų ir trečiųjų šalių reklamavimo efektyvumą renkame šiuos duomenis:

Štai kaip atmesti ar ištrinti slapukus.

4.1.1 FUNKCINIAI KOKAI 

vida24.lt naudoja slapukus, tokius kaip „Google Analytics“, kad atsimintų jūsų nustatymus, kai lankotės internetinėje parduotuvėje, ir jūsų įvestus duomenis. Šie slapukai palengvina naudojimąsi mūsų internetine parduotuve, nes jums nereikia iš naujo įvesti duomenų kiekvieną kartą, kai lankotės .

Panašiai UAB "Labaslietas" ( vida24.lt ) Slapukų naudojimas, kurios yra būtinos siekiant užtikrinti nepriekaištingą efektyvumą internetinė parduotuvė, net apsilankymą jį į savo telefoną ar planšetinį kompiuterį.

4.1.2 TINKLO SANDĖLIO KOKYBIŲ ANALIZĖ

Internetinė parduotuvė naudoja slapukus stebėti jūsų aplankytus puslapius. Ši informacija ir kita informacija , inter alia surinkti, Web Analytics paslaugų teikėjai, pavyzdžiui, AOL (AdServer), Alexa, Crazy Egg "," Google Analytics ", Pingdom, Hotjar ir Piwik.

Šie internetinės analizės paslaugų teikėjai naudoja slapukus, norėdami analizuoti, kaip vartotojas naudojasi internetine parduotuve. Slapukai naudojami informacijai apie lankytojus saugoti, pavyzdžiui, apsilankymo internetinėje parduotuvėje laikas, informacija apie tai, ar vartotojas anksčiau lankėsi internetinėje parduotuvėje, informacija apie internetinę parduotuvę, per kurią vartotojas pasiekė puslapį ir pan.

4.1.3 SOCIALINĖS ŽINIASKLAIDOS KOKYBĖS

Internetinėje parduotuvėje galite naudoti tokius socialinės medijos mygtukus , kaip „F acebook“, „YouTube“, „Twitter“, „Pinterest“ ir „ Google+“.

Kai lankysitės internetinės parduotuvės puslapyje , kuriame yra socialinės medijos mygtukai, jūsų interneto naršyklė susisieks su atitinkamu socialinės žiniasklaidos teikėju. Šis teikėjas gaus informaciją apie aplankytus internetinės parduotuvės puslapius iš jūsų IP adreso .

Jei prisijungę prie „Facebook“, „YouTube“, „Twitter“, „Pinterest“ ar „Google+“ lankotės internetinėje parduotuvėje , jūsų apsilankymas gali būti susietas su jūsų profiliu socialinėje žiniasklaidoje. Pvz., Jei „Facebook“ spustelėsite simbolį „Man tai patinka“, žiniatinklio naršyklė persiųs informaciją paslaugų teikėjui ir išsaugos ten.

Social Media mygtukai per informacijos gauti iš į tikslą ir dydis, ir toliau naudoti saugojimo laikotarpį, kurį nustato tik garantas atitinkamos tarnybos apdorojimo. Norėdami gauti daugiau informacijos , skaitykite paslaugų teikėjo privatumo politiką.

4.2 KOKIŲ LEIDIMAS IR DRAUDIMAS

Galite įjungti arba išjungti slapukų galite naudoti koreguojant naršyklės nustatymus. Kadangi kiekviena naršyklė skiriasi konfigūruoti slapukus, remiantis SIA "Labaslietassavo naršyklės lapelyje arba telefonų naudotojų instrukcijų patys .

Tačiau , jei slapukai yra visiškai uždrausta, negali esate linkę naudoti visas internetinėje parduotuvėje funkcijų. Jei naudojate skirtingus kompiuterius skirtingose ​​vietose, įsitikinkite, kad slapukų nustatymai nustatyti visose interneto naršyklėse.

Bet kuriuo metu galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar telefono kietojo disko Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, kreipkitės į žiniatinklio naršyklės informacinį lapelį ar telefono, planšetinio kompiuterio vartotojams instrukcijos patys .

5. POKYČIAI

Ši privatumo ir slapukų politika gali pasikeisti. Naujausia versija yra visuomet prieinama internetinėje parduotuvėje vida24.lt namų apatinis pasirinkimai.

6. KLAUSIMAI 

Jei turite kokių nors klausimų , susijusių su slapukų ir privatumo informaciją naudoti E dalyje , kreipkitės į UAB su "Labaslietas"

UAB/SIA "Labaslietas"
Reg. Nėra 44103098962
Vijciema iela 1A Riga,
LV-1006
LATVIA


Ep ost info @ vida24.lt

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2020.04.04