Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Lavinamieji žaislai

Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp838
Šis muzikinis gimnastikos kilimėlis yra puikus žaislas vaikui nuo pat pirmų gyvenimo akimirkų. Daugiafunkciniame kilimėlyje yra galvos juosta su 4 barškučiais ir veidrodis. Spalvingi, plastikiniai barškučiai skatins kiekvieną mažylį žaisti, be to, jie sužadins kiekvieno vaiko pojūčius ir palaikys mo..
37.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp775
Žaidimas Tetris – loginis ir linksmas. Tetrio taisyklės yra labai paprastos nes Jums reikia nukreipti Tetrio figūrą rodyklių pagalba. Stenkitės sudaryti liniją iš Tetrio kaladėlių tokiu būdu minėtos kaladėlės susinaikins. Surinkite kuo daugiau taškų ir gerinkite savo ar savo draugų rezultatus. Tetri..
6.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp762
Šis muzikinis gimnastikos kilimėlis yra puikus žaislas vaikui nuo pat pirmų gyvenimo akimirkų. Daugiafunkciniame kilimėlyje yra galvos juosta su 4 barškučiais ir veidrodis. Spalvingi, plastikiniai barškučiai skatins kiekvieną mažylį žaisti, be to, jie sužadins kiekvieno vaiko pojūčius ir palaikys mo..
37.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp747
Ar Jūsų vaikais myli visus gyvūnėlius? Tuomet šis žaislinis veterinaro rinkinys bus tobula dovana Jūsų atžalai. Į rinkinį įeina įvairųs veterinaro įrankiai kaip skiepai, žirklės, termometrai ir t.t. Taip pat, rinkinyje yra ir sergantis šuniukas, kuriam reikalinga Jūsų vaiko pagalba. Šis žaidimas yra..
25.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp744
Ar Jūsų vaikas mėgsta žaisti su mašinytėmis? Tuomet jam tikrai patiks ir lengvai surenkama automobilių stovėjimo aikštelė. Ši aikštelė yra net kelių aukštų į, kurią galės susidelioti visas savo turimas mašinas. Šis žaislas lavina organizacinius sugebėjimus, smulkiąją motoriką ir laviną vaizduotę. Su..
29.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp735
Norite lavinti savo vaikų kūrybingumą ir motorinius gebėjimus? Tuomet leiskite jam sukonstruoti savo trasą! Vaikas galės konstruoti ją įvairiais modeliais, kurti vingius, posūkius. Žaisti galima ne tik namie, bet visur, kur leidžia fantazija. Šis žaidimas Jūsų vaikus užims valandų valandas, kol Jūs ..
15.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp726
Vaikams visada įdomu atkortoti ką veikia jų tėvai, su šiuo sodininko rinkiniu Jūsų mažieji galės įsilieti į sodo darbus. Jie galės kasti įvairias žemes, jas vežioti karučiu ir pan. Iš tiesų, su šiuo rinkiniu Jūsų vaikas galės sodinti ir prižiūrėti mažus daržlius, gėlynus. Savybės:  Karutis, kastuvas..
30.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp725
Ar Jūsų vaikas žavisi policijos ir kariuomenės darbu? Tuomet jam labai patiks ir ši kamufliažinė palapinė, kuri gali tapti tikra saugumo baze. Ši palapinė yra lengvai pastatoma ir ją galima naudotis viduje ir lauke. Palapinė yra išpaišyta visai kaip tikras tankas, todėl tai puikiai išlaisvins vaikų ..
33.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp723
Šis rinkinys yra plastilininio modeliavimo priemonė vaikams, skirta imtis meninių projektų namuose. Maišykite spalvas ir kurkite daugybę naujų kartu su plastilino rinkiniu. Su šiuo 6 spalvų rinkiniu žaisti su spalvomis taps tikras malonumas. Puikus užsiėmimas vaikams mėgstantiems kurti ir išlaisvint..
20.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp722
Šis rinkinys yra plastilininio modeliavimo priemonė vaikams, skirta imtis meninių projektų namuose. Maišykite spalvas ir kurkite daugybę naujų kartu su plastilino rinkiniu. Su šiuo 6 spalvų rinkiniu žaisti su spalvomis taps tikras malonumas. Puikus užsiėmimas vaikams mėgstantiems kurti ir išlaisvint..
16.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp721
Lavinamasis kilimėlis tai įdomus vaikų mokymo būdas, jis Jūsų mažuosius užims valandų valandas. Galėsite lengvai atsipūsti, nes žinosite, jog Jūsų vaikas turiningai leis laiką. Kilimėlis turi minkštus ir storus patogius pakabukus, padedančius žaidimo laiką padaryti patrauklesniu (galima atskirti ir ..
50.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp717
Motorinis žaislinis pjūklas - mažojo medkirčio svajonė. Pjūklas užvedamas šiek tiek patempus starterio virvę kairėje. Išgirdę tikrovišką paleidimo garsą, laikykite pjūklą už rankenos ir paspauskite mygtuką, kad užvestumėte pjūklo grandinę. Šis žaislinis pjūklas atneš daug džiaugsmo tiek mergaitėms, ..
15.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp709
Puiki magnetinė piešimo lenta, kurioje galima rašyti, piešti, trinti ir vėl rašyti, piešti. Magnetinis pieštukas nepalieka žymių ant drabužių ir baldų, tik ant magnetinio pado. Lenta išsivalo vienu perbraukimu. Lenta turi rankeną, todėl vaikui lengva ją nešiotis. Savybės: su magnetiniu pieštuku;pieš..
9.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp708
Išmanusis (kinetinis) smėlis gerai klijuojasi, tačiau nelimpa prie rankų, todėl lengvai išsiima iš formelių. Lavina mažąją motoriką ir lytėjimo pojūtį. Puikiai ugdo fantaziją ir kūrybinius gebėjimus. Žaidžiant su kinetiniu smėliu jūsų vaikas atsipalaiduos. Smėlis nepurvina, nelimpa prie rankų, nedži..
5.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp694
Šis žaislas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Žaidimas stiprina vaiko akių ir rankų koordinaciją, ugdo kūrybiškumą,žadina vaizduotę. Savybės: Tinka vaikams nuo 3 metų...
19.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp685
Saulės Konstruktorius yra žaislas, tinkantis tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šis žaislas padeda suprasti saulės energijos principus ir jos naudą. Saulės energiją naudojantį žaislą lengva sukonstruoti ir nereikalauja atsuktuvų ar kitų įrankių. Lavina vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą. Su šiuo konstruk..
8.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp677
Pirmiausia, Jūs turėtumėte piratą įdėti į statinę. Tada kiekvienas žaidėjas paeiliui įkiša vieną durklą į statinės plyšius (galite, pavyzdžiui, atskirti kardų spalvas tarp žaidėjų). Žaidimą pralaimi asmuo, kuris įkišo durklą ir piratas iššoko iš statinės! Tai yra smagus žaidimas visai šeimai, puikus..
8.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp670
Šis ugniagesių automobilių rinkinys tikrai patiks kiekvienam vaikui! Juk žaisti, įsivaizduojant įvairias ugnegesių darbo situacijas ir vykti į jas su specialiai tam skirtais automobiliais kur kas įdomiau. Šis rinkinys taip pat gali būti nuostabia dovana vaikui. Su juo galima žaisti tiek namuose, tie..
19.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp669
Šis policijos automobilių rinkinys tikrai patiks kiekvienam vaikui! Juk žaisti, įsivaizduojant įvairias policijos situacijas ir vykti į jas su specialiai tam skirtais automobiliais ir lėktuvais kur kas smagiau. Šis rinkinys taip pat gali būti nuostabia dovana vaikui. Su juo galima žaisti tiek namuos..
15.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp667
Šiame greičio, įgūdžių ir tikslumo žaidime turėsite pasitelkti savo apetitą! Pritvirtinkite judrų liežuvį prie kandiklio, užmaskuokite chameleono kaukę ir pasiruoškite numušti korteles. Žaidimo "Tik tak liežuvis" dėka vaikai gali išmokti apie kenkėjus ir treniruoti akių koordinaciją. Į kaukės vamzde..
10.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp665
Linksmas šeimos žaidimas, skirtas išmokti apie skaičius, spalvas ir pusiausvyrą!Žaidimo tikslas yra būti pirmu, sudėjusiu tris figūras iš eilės. Ant statramsčio eina keturių žiedų lenta. Žaidėjai per tam tikrą laiką, turi padėti po vieną iš savo dalių ant žiedo. Kai kiekvienas žaidėjas sudės visas..
8.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp659
Daugkartinio naudojimo vandens kilimėlis su pridedama daugiaspalve piešimo plokštele ir vandens rašikliu puikiai lavina Jūsų vaiko kūrybinius sugebėjimus. Puikus užsiėmimas vaikams kelionės metu ar norint užimti vaikus namuose. Tiesiog užpildykite „Magic Pen“ vandeniu ir leiskite vaikams piešti ant ..
14.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp658
Apyrankių ir kasyčių pynimo rinkinys mergaitėms B50 Jeigu Jūsų dukra mėgsta žaisti kirpyklą tuomet tai puiki dovana jai. Šis apyrankių ir kasyčių pynimo rinkinys mergaitėms išlaisvina kūrybiškumą ir išmoko naudingų įgūdžių. Ji galės pasirinkti kas jai labiau patiks ar pinti apyrankes ar puošti savo,..
11.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp657
Mokomasis mikroskopo rinkinys skatina mokslinius tyrinėjimus ir atradimus, įdomiai pristato vieną svarbiausių mokslinių įrankių. Objektyvas suteikia galimybę reguliuoti padidinimą, su šiuo mikroskopų galima apžiūrinėti įvairius daiktus juos padidinus 100, 400 ir 1200 kartų. Mikroskopas turi savo švi..
15.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp655
Pavargote pyktis su vaikais dėl tvarkos jų kambaryje? Paverskite tai smagiu žaidimu su šiuo valymo rinkiniu. Tvirti žaisliniai šepečiai ir šluotos lavins Jūsų vaikų organizacinius sugebėjimus ir išmokys palaikyti tvarką Jūsų namuose. Net nepastebėsite kaip greitai vaikai norės susitvarkyti ne tik sa..
23.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL19027
Dėlionė ir minkštas kilimėlis viename. Negana to, iš šių detalių galima statyti įvairias figūras: kubą, stačiakampį ir kt. Lavinkite savo mažųjų kūrybinę vaizduotę. Ant kiekvienos detalės yra raidžių bei skaičių, o tai leis mažiesiems susipažinti su abėcėle bei skaičiukais. Lavinkite vaikų kūrybišku..
19.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp850
Malonus naudoti dviratukas leis puikiai praleisti laiką namuose ar lauke. Dviratukas labai stabilus tai leidžia saugiai ir patikimai išmokti pirmuosius važiavimo judesius. Vairo ribotuvas apsaugo nuo netikėtų posūkių. Minkšta sėdynė suteiks visišką komfortą, neslidūs ratukai puikiai tinka skirtingie..
88.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp731
Lavinamasis kubas - žaislas padeda vaikams pažinti pasaulį, spalvas, garsus ir gerina motoriką. Vaikai žaislu bus susidomėję valandų valandas, nes jis turi įvairiausių skirtingų rankenėlių ir garsų. Galėsite trumpam atsipūsti, nes tikrai žinosite, jog Jūsų vaikas yra užsiėmęs ir mokosi. Savybės: Pag..
28.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp758
Šviečiantys meškiukai tai puiki dovana ar išeitis mažiesiems, kurie neramiai miega, bijo tamsos ar šiaip nemėgsta būti vieni. Šviečiantys meškiukai nuramins Jūsų vaiką, kuris negali užmigti. Ši meška gali atlikti naktinės lempos funkciją. Meškiukas saugos Jūsų vaiko miegą ir jei vaikas ir pabus nakt..
13.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp730
Jūsų vaikai mėgsta rengti įvairius pasirodymus ar nuolat dainuoti? Tuomet jiems patiks ir šios žaislinės gitaros, kurioms itin smagu groti ir kurti muziką. Jie galės išlieti visą savo kūrybinį talentą ir kurti įvairias melodijas. Gitara nėra sunku groti, tiesiog perbraukite pirštais per stygas ir kl..
13.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp751
Vaikai mėgsta žaislus, kurie verčia juos jaustis kaip suaugusiais, atliekančiais kasdienius veiksmus. Šios virtuvės pagalba vaikai galės pasijusti tikrais virėjais, o patiekalų ruošimas visai šeimai suteiks dar daugiau džiaugsmo. Čia vaikai ras plytelę su dvejomis gaminimo vietomis. Viryklės mygtuka..
39.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp768
Konsolės kompiuteryje rasite net 400 įvairiausių, legendinių žaidimų: Contra, Mario, Tanks, Turtles, Chip Dale, Robocop, Mortal Kombat, Bomberman, Aladin ir daugelį kitų. Šio kompiuterio pagalba grįšite į savo jaunystę ir prisiminsite geriausius laikus...
26.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp729
Šis žaislinis valymo rinkinys tai puikus būdas išmokyti vaikus tvarkytis namuose ir padėti Jums buityje. Paverskite tvarkymasi smagia veikla kurios vaikai tiesiog lauktų. Šis edukacinis žaislas bus puiki dovana vaikams Kalėdų ar gimtadienio proga. Į šį rinkinį įeina tikroviškai atrodantys valikliai ..
28.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp712
Lėlė kūdikis kaip tikras vaikas gali gerti iš buteliuko bei šlapintis į puoduką. Komplekte rasite aksesuarų, kurie padės tinkamai pasirūpinti lėle kūdikiu. Ši lėlė išmokys vaikus rūpestingumo, organizacinių sugebėjimų bei lavins vaikų emocinį intelektą. Savybės: Rinkinį sudaro: buteliukas, čiulptuka..
20.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp697
Šį automobilio komplektą smagu išardyti ir vėl sukonstruoti kartu su elektriniu grąžtu. Automobilį galima visiškai išardyti. Savybės: - Automobilis šviečia ir purtant skleidžia tikroviškus variklio garsus - Lenktyninis automobilis surenkamas iš 26 atskirų dalių.  - Procesas nėra sudėtingas, Jūsų vai..
16.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp724
Vaikiška palapinė su baseinu yra unikali tuo, kad galite savo mažiesies prileisti į baseino vidų plastmasinių kamuoliukų. Puikiai tinka naudojimui namuose ar lauke. Ši palapinė suteiks saugumo jausmą tiek Jūsų vaikams, tiek Jums, nes jūs visuomet žinosit kur yra Jūsų vaikas. Savybės:  100 proc. poli..
38.00€
Rodoma nuo 1 iki 36 iš 90 (3 puslapių)