Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Manikiūro, pedikiūro priemonės

Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp3540000000008
Elektrinė dildė pagerins Jūsų darbų kokybę bei sutaupys Jūsų ar Jūsų kliento laiką. Kartą pabandę, nenorėsite grįžti prie įprastų rankinių dildžių.  Papildomai gausite įvairių antgalių rinkinį kurie palengvins Jūsų darbą. Komplekte:freza; el. blokelis; antgalių rinkinys...
11.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp173556
Įsigykite šią 24W kombinuotą LED gelinio nagų lako polimerizacijos lempą ir jos dėka, gelinis nagų lakas sutvirtėja vos per 10 sekundžių. Tai yra net iki 12 kartų trumpiau, lyginant su įprastomis UV lempomis, ir iki 3 kart greičiau, nei tokio pat galingumo LED lempos. Ši lempa yra universali, kadang..
16.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20096
Įsigyję LED lempą galėsite pamiršti dažnus apsilankymus brangiuose manikiūro salonuoe ir atlikti grožio procedūras namuose. Pagrindinės savybės: - įrenginys turi automatinio išsijungimo funkciją, judesio jutiklį bei 10, 20 ir 30 sekundžių laikmatį. - nulakuoti nagai laikysis nuo 3 sav. iki 4 sav...
19.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20095
Įsigykite šią 24W kombinuotą LED gelinio nagų lako polimerizacijos lempą. Jos dėka, gelinis nagų lakas sutvirtėja vos per 10 sekundžių. Tai yra net iki 12 kartų trumpiau, lyginant su įprastomis UV lempomis, ir iki 3 kart greičiau, nei tokio pat galingumo LED lempos. Ši lempa yra universali, kadangi ..
15.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20133
Sutaupykite laiko ir pinigų neišeidamos iš namų! Tobulas manikiūras, kada tik panorėsite! Pasidarykite profesionalų manikiūrą arba pedikiūrą tiesiog savo namuose. Jums padės nagų dildės, poliruokliai, piešimo įrankiai, nagų formelės, spalvoti akmenėliai ir dar daugiau. Šio rinkinio pagalba galėsite ..
44.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20066
Parafino vaškas yra gausus naudingų medžiagų, tokiu kaip kolagenas, įvairūs vitaminai, balinimo ekstraktas, kurie saugo nuo raukšlių ir gydo pažeistą odą.   Parafino procedūros atliekamos beveik visose SPA centruose, o dabar jas galėsite atlikti ir namuose. Parafinas neįtikėtinai sušvelnins Jūsų ran..
6.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20056
Parafinas neįtikėtinai sušvelnins Jūsų rankų odą, todėl mėgaukitės ja namuose, kada tik panorėsite! Džiaukitės glotnia ir lygia rankų bei kojų oda kasdien! Ypatingai pravers šaltesniais metų laikais. Parafinines voneles galima naudoti ir alkūnėms: šios vietos reikalauja ypatingos priežiūros, o tai m..
43.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpS12025
Prietaisą naudoti yra itin paprasta. Pakanka manikiūro metu uždėti ranką, įjungti surinkėją, kuris iš karto surinks dulkes darbo metu. Todėl darbo vieta išlieka patogi ir švari, o vėliau užteptas gelis ar hibridas neužsiterš dulkių dalelėmis. Nešvarumams pašalinti pakanka drėgno audinio. 3 Stiprūs v..
30.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpS12023
Apibūdinimas: Naujausios kartos profesionali LED + UV 24W - 48W lempa, kuri greitai ir tolygiai sukietina gelius, hibridinius lakus ir kitus šviesa kietinančius preparatus. Jis turi energiją taupantį didelės galios šviesos šaltinį. Šviesos diodų ir CCFL spiralės derinys lempa patikimai, greitai ir t..
40.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpS12022
UV lempa su judesio jutikliu Lempa turi 4 kietėjimo laiko variantus: 10s, 30s, 60s ir 99s, todėl mes galime pritaikyti darbo režimą pagal savo poreikius ir reikalavimus; turi įmontuotą ekraną ir laikmatį. Lemputė įsijungia automatiškai, kai į ją įdedate ranką ar koją, todėl galite patys nusidažyti s..
25.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20099
Įsigykite šią 48W hibridinę LED gelinio nagų lako polimerizacijos lempą ir dėka jos, gelinis nagų lakas sutvirtėja vos per 10 sekundžių. Tai yra net iki 12 kartų trumpiau lyginant su įprastomis UV lempomis ir iki 3 kart greičiau nei tokio pat galingumo LED lempos. Ši lempa yra universali, kadangi šv..
25.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpW00001
Profesionaliam manikiūrui, tobulam nagų įvaizdžiui! Pamiršite, kada lakavote nagus, kadangi turėdamos GELINIO LAKAVIMO UV LEMPĄ džiaugsitės idealiai nulakuotais nagais net iki 3 savaičių! Kokia gelinio lakavimo nauda Jūsų nagams? Apsauga nuo lūžinėjimo, lakas ilgam laikui išlieka stiprus ir nesilupa..
16.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpS12021
Šis frezavimo rinkinys atitinka Europos standartus; gamyboje buvo naudojami aukštos kokybės komponentai. Frezavimo prietaisas turi neslystantį pagrindą. Naudojant frezavimo mašinėlę manikiūro / pedikiūro laikas sutrumpėja iki pusės! Nebereikia mirkyti rankų / kojų acetone ar nagus dildinti su įprast..
23.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20065
Elektrinė dildė pagerins Jūsų darbų kokybę bei sutaupys Jūsų ar Jūsų kliento laiką. Kartą pabandę, nenorėsite grįžti prie įprastų rankinių dildžių.  Papildomai gausite įvairių antgalių rinkinį kurie palengvins Jūsų darbą. Komplekte:freza; el. blokelis; antgalių rinkinys...
14.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXA015
Profesionalus rutulinis sterilizatorius, skirtas nukenksminti metalinius įrankius, tokius kaip pincetas, žirklės ar replės. Akimirksniu pašalina visus mikroorganizmus, bakterijas ir grybelius iš įrankių. Puikiai tinka sterilizuoti priemones kirpyklose ir grožio salonuose. Valymui jis naudoja special..
16.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXA014
Itin praktiškas dėklas lakams laikyti. Korpuso viduje esantis putplasčio laikiklis leidžia į jį įdėti iki 30 lakų. Korpusas buvo pagamintas iš standaus plastiko, apsaugančio lakus nuo atsitiktinių pažeidimų. Dėklas turi užtrauktuką ir rankeną, kad būtų lengva nešiotis.Prekės savybės:Visiškai nau..
15.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXA012
Plastikinė nagų paletė spalvų pavyzdžiams, suverta ant žiedo. Žiedas metalinis, atsegamas.Produkto savybės ir specifikacijos:Patogi tipsų forma leidžia lengvai palyginti siūlomas nagų lakų spalvą ar raštą jų nenudažant. Net 50 atskirų tipsų leis jums paruošti daug unikalių pavyzdžių. Medžiaga: p..
4.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXA013
Patogūs ir ypač praktiški daugkartinio naudojimo manikiūro spaustukai. Skirtas profesionaliam naudojimui ir hibridinio lako pašalinimui namuose. Dėka atsparaus plastiko, spaustukai yra atsparūs kosmetinių lakų acetonui.  Puikiai tinka hibridams, akrilams, geliams šalinti, taip pat nagams blizginti i..
4.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMX21
Manikiūro įrankiai pagaminti iš patvariausios medžiagos - volframo plieno. Jis turi geriausias savybes tarp visų rūšių plieno. Jis pasižymi dideliu patvarumu, atsparus dilimui ir bukumui. Jis nesibraižo ir nesideformuoja. Rinkinį sudaro 16 elementų, elegantiškas ir patvarus kiekvieno įrankio dizaina..
13.00€
Rodoma nuo 1 iki 19 iš 19 (1 puslapių)