Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Palapinės

Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp742
Žaidimų palapinė tai nuostabi vieta Jūsų vaikui pailsėti nuo pasaulio triukšmo, atskleisti savo vaizduotę, susikurti savo pasaulį. Tai vieta, kur galite tvarkingai laikyti savo vaiko žaislus ir kur jie galės pasikviesti draugų. Jūs galėsite atsipalaiduoti, nes visada žinosite kur Jūsų vaikas žaidžia..
23.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp743
Žaidimų palapinė tai nuostabi vieta Jūsų vaikui pailsėti nuo pasaulio triukšmo, atskleisti savo vaizduotę, susikurti savo pasaulį. Tai vieta, kur galite tvarkingai laikyti savo vaiko žaislus ir kur jie galės pasikviesti draugų. Jūs galėsite atsipalaiduoti, nes visada žinosite kur Jūsų vaikas žaidžia..
38.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp718
3-in-1 vaikų palapinė - susideda iš 2 kambarių, sujungtų tuneliu. Palapinė yra padengta tinkleliu, kuris suteikia tinkamą apšvietimą viduje ir palengvina vaikų žaidimų priežiūrą. Palapinę galima statyti tiek namuose, tiek lauke, joje galima tvarkingai sudėti žaislus, jog jie nesimėtytų po visur. Pal..
44.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp668
Kiekvienam vaikui ši palapinė suteiks daug džiaugsmo ir naujų potyrių. Vaikai mėgsta įvairias slėptuves ir nori susikurti sau saugią aplinką, pagal savo įsivaizduojamą pasaulį, kuriame jie patiria daug džiaugsmo ir nuotykių. Šią palapinę galima statyti tiek namuose, tiek lauke, tai puiki vieta žaist..
29.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp006128
Vasara yra puikus metas žaisti lauke! Tačiau ir mažiausiems šeimos nariams reikia jaukios erdvės, savo kampelio, kur jie, net ir esant lietingam orui, galėtų leisti laiką lauke. Negana to, tai nėra tik paprasta palapinė - tai ryškiaspalvė indėnų stiliaus palapinė. Pradžiuginkite savo vaikus šią dova..
16.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL33
Patogi transportuoti sulankstoma pavėsinė Jūsų išvykoms į gamtą ir pasisėdėjimas su draugais! Patogi lengvai sulankstoma palapinė jūsų lauko pasisedėjimams. Patogi transportuoti pavėsinė tik Jūsų sodo pasisėdėjimams, piknikams arba maloniai išvykai į gamtą su draugais ar šeima. Taip pat, padės apsau..
40.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpP7901
Patogi transportuoti sulankstoma pavėsinė Jūsų išvykoms į gamtą ir pasisėdėjimas su draugais! Patogi lengvai sulankstoma palapinė jūsų lauko pasisedėjimams bet kokiu oru. Patogi transportuoti pavėsinė Jūsų sodo pasisėdėjimams, piknikams arba maloniai išvykai į gamtą su draugais ar šeima. Taip pat, p..
84.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpP5511
Tegul gražiausios jūsų šeimos šventės ir susitikimai įvyksta tiesiog jūsų kieme! Palapinė skirta tiek kasdieniam naudojimui, tiek puikiai tiks susitikimams su draugais, giminėmis ir piknikams. Palapinė puikiai tiks naudojimui lauke, nesudėtinga surinkti, o žiemą neužims daug vietos jūsų namuose. Sav..
126.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL33C1
Jei trūksta pavėsinei sienos nuo vėjo ir saulės spindulių puiki galimybė įsigyti atskirą geros kokybės sienėlę.  Žalios spalvos siena puikiai tiks prie Jūsų sodo pavesinės. Siena sulaiko iki 120 g / kvm. Sieną lengva transportuoti, supakuota lengvai telpa į automobilio bagažinę ir bet kur kitur. Sav..
20.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL33A
Jūsų šventėms gamtoje užtikrins smagų laiką, apsaugos nuo saulės uodų ir kitokių vabzdžių.  Savybės: Patvarus poliuretanas: Paprastas montavimas; Tvirti konstrukciniai elementai, užtikrinantys stabilumą Bendras svoris 7 kg; Spalva žalia; Lauko baldas; Įėjimo aukštis 2m; Apsaugo nuo uodų ir vabzdžių...
64.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpT20079
Konsolės kompiuteryje rasite net 400 įvairiausių, legendinių žaidimų: Contra, Mario, Tanks, Turtles, Chip Dale, Robocop, Mortal Kombat, Bomberman, Aladin ir daugelį kitų. Šio kompiuterio pagalba grįšite į savo jaunystę ir prisiminsite geriausius laikus...
26.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpGA04
Pristatome Jums žaislą, kuris tikrai nustebins vaikus ir greitai jiems neatsibos! Tai žavių palapinių rinkinys, kuris padės sukurti jaukią žaidimo aplinką vaikams. Šių palapinių dėka visada žinosite, kur yra Jūsų vaikas ir jo mažieji svečiai. Ypač gerai, kai vaikas nori trupučio privatumo arba savo..
49.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)