Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Prekės augintiniams

Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp538
 Įsigijote mažą šuniuką? O gal Jūsų šuo yra jau garbaus amžiaus ir nespėja išlaukti kai bus išvestas į lauką?  Tuomet Jums tikrai pravers šios vienkartinės šunų palutės. Jas ypač patogu naudoti pratinant šuniuką atlikti reikalus tinkamoje vietoje. Taip pat, jos puikiai sugeria drėgmę   ir Jūsų augin..
10.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mp1117
Šuniukų maniežas puikiai pravers net tokiais atvejais, kai namuose reikia susitvarkyti! Savybės: Pagamintas iš lituotos pušies;Vienos dalie ilgis 90 cm, aukštis 68 cm;Sujungimai gali būti mėlynos spalvos;Į komplektą įeina: 7 standartines dalys, 1 dalis su varteliais...
98.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20120
Jums nebereikės specialių palučių ar laikraščių, nejausite nemalonaus kvapo, o baldai bei grindys išliks sveikos, jei augintinis turės vien tik jam skirtą tualetą! Nuo šiol be baimės galėsite palikti mylimą augintinį vieną namuose! Savybės:Sulaiko nemalonų kvapą; Talpina iki 4 litrų skysčių; Išmat..
11.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20054
 Įsigijote mažą šuniuką? O gal Jūsų šuo yra jau garbaus amžiaus ir nespėja išlaukti kai bus išvestas į lauką?  Tuomet Jums tikrai pravers šios vienkartinės šunų palutės. Jas ypač patogu naudoti pratinant šuniuką atlikti reikalus tinkamoje vietoje. Taip pat, jos puikiai sugeria drėgmę ir Jūsų auginti..
13.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)