Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Spintos, lentynos

Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL20055
Spintoje trūksta vietos? Neturite kur pakabinti drabužių? Ši dviguba drabužių kabykla padės jums išspręsti visas šias problemas. Ji yra kompaktiška, tad išardžius ją, nereikės ieškoti kur sandėliuoti, nes ji užima labai mažai vietos. Tai labai patogi alternatyva spintai. Ši kabykla yra idealus spren..
20.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL19028
Daugiaaukštė batų lentyna yra ne tik puiki alternatyva žmonėms taupantiems vietą namuose, bet ir itin praktiška sudedant įvairiausius batus. Tilps net iki 30 batų porų: lengvi vasariniai ar ilgaauliai žieminiai - tilps visi. Ši batų lentyna bus patogi vieta batams susidėti, jie puikiai matysis išrik..
13.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpL19025
Tenka nuolatos persikraustyti iš vienos vietos į kitą? Nepatinka daug vietos užimančios medinės spintos? Neturite kur tvarkingai sudėti savo drabužių? Ši spinta yra būtent tai, ko Jums reikia! Medžiaginė spinta ne tik užima mažai vietos, bet yra talpi bei kompaktiška. Šioje spintoje ne tik sutalpins..
35.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXA060
Modulinė spintelė yra ne tik labai stilinga, bet ir praktiškas sprendimas norint tvarkingai laikyti drabužius ir avalynę. Galim pritaikyti savo poreikiams. Puikus pasirinkimas vaikų kambariui, svetainei, prieškambariui ar miegamajam. Techninės specifikacijos:Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų L..
66.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpKR25
Kosmetinis staliukas puikiai prisiderins prie interjero ir papuoš kambarį. Prie jo galėsite dažytis makiažu ir šukuotis. Taip pat susidėti makiažą, kvepalus ir kitas griožio priemones. Savybės4 stalčiai kėdutė veidrodis 75 * 40 * 140 cm mediena..
137.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXA031J
Net 12 kabliukų ir 3 aukštų kabliukai leidžia pakabinti didelį kiekį ir įvairaus dydžio drabužių, galvos apdangalų ar skėčių. Apsaugo drabužius nuo pažeidimų ir apsaugo paviršių, ant kurio dedama pakaba. SPECIFIKACIJAmatmenys (ilgis / plotis / aukštis): 42/42 / 175cm kablio lygio aukštis (žemas / ..
21.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXA043
Lentyna sukurta taip, kad visiškai garantuotų komfortą ir funkcionalumą maudantis. Jame yra metalinis planšečių ir knygų laikiklis su 3 laipsnių tarpais (laikiklį galima išardyti), speciali vieta taurei, nuimamas rankšluosčio įdėklas, muilo indas, vieta telefonui ir įdubimas, kuriame galima laikyti ..
34.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXA033
Lengva tekstilės spinta yra ekonomiškas ir paprastas drabužių laikymo sprendimas. Nešiojama spinta puikiai apsaugo jūsų drabužius ir batus nuo purvo ir dulkių. Jame įrengta daugybė lentynų ir pertvarų. Tai ypač paprasta ir greitai montuojama.. Tai puikus sprendimas studentams ir keliautojams. Jame g..
33.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMXA031B
Net 12 kabliukų ir 3 aukštų kabliukai leidžia pakabinti didelį kiekį ir įvairaus dydžio drabužių, galvos apdangalų ar skėčių. Apsaugo drabužius nuo pažeidimų ir apsaugo paviršių, ant kurio dedama pakaba. SPECIFIKACIJAmatmenys (ilgis / plotis / aukštis): 42/42 / 175cm kablio lygio aukštis (žemas / ..
21.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpMX08
apsaugos jūsų drabužius nuo dulkių tvirta ir lengva konstrukcija iš metalinių vamzdžiųSPECIFIKACIJAmedžiaga: plienas, audinys lentynų skaičius: 12 matmenys (aukštis / plotis): 175x145cm svoris: 4,5 kgSpinta yra labai talpi ir joje telpa daugybė drabužių. Gerai apgalvota jungčių sistema leidži..
35.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)