Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Trimeriai (žoliapjovės), krūmapjovės

Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpSCGLT-726
Ši puiki galios ir svorio santykio žoliapjovė taps neatsiejamu įrankiu nuosavų namų savininkams ar mėgstantiems darbuotis sode. Lengvai prieisite visus kiemo kampus bei kruopščiai galėsite nupjauti žolę augančią šalia gėlynų. Kadangi žoliapjovė varoma benzinu, ji yra tokia tvirta, kad ramiai pašalin..
126.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpSCGLT-838
Ši tvirta benzininė žoliapjovė taps Jūsų neatsiejamu įrankiu sode ar tvarkant kiemą, su ja prieisite net ir sunkiausiai pasiekamus kampus, lengvai nupjausite žolę nelygiame paviršiuje ar pašalinsite sumedėjusius augalus. Profesionali, sustiprinta plieno žoliapjovės galvutė užtikrins, kad Jūsų žoliap..
135.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpGLM150
Puiki benzininė žoliapjovė puikiems savininkams! Ši Benzininė žoliapjovė Tamerpro 150 cc su BRIGGS -amp; STRATTON varikliutaps parankiausiu įrankiu nuosavų namų savininkams ar sodininkams. Benzininė žoliapjovė padės lengvai prieiti prie kampų, kruopščiai nupjauti žolę ar sumedėjusius augalus. Šią be..
461.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpGLM170
Puiki benzininė žoliapjovė puikiems savininkams! Ši Tamerpro 170 cc žoliapjovė taps parankiausiu įrankiu nuosavų namų savininkams ar sodininkams. Benzininė žoliapjovė padės lengvai prieiti prie kampų, kruopščiai nupjauti žolę ar sumedėjusius augalus. Šią benzininę žoliapjovę lengva valdyti, tad be j..
336.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpGLM196
Ši puikios galios ir svorio santykio benzininė žoliapjovė nupjaus net labiausiai sumedėjusius augalus.  Be jokių rūpesčių ir žymiai greičiau nupjausite visą kieme esančia žolytę. Patogus aukščio reguliavimas, lengvas pjovimas ir savaeigė sistema! Įšmeginę šią galingą žoliapjovę sutaupysite laiko, ku..
350.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpSCGLT-612
Ši tvirta benzininė žoliapjovė taps Jūsų neatsiejamu įrankiu sode ar tvarkant kiemą, su ja prieisite net ir sunkiausiai pasiekamus kampus, lengvai nupjausite žolę nelygiame paviršiuje ar pašalinsite sumedėjusius augalus. Profesionali, sustipinta plieno žoliapjovės galvutė užtikrins, kad Jūsų žoliapj..
117.00€
Prekės ženklas: Master produkto kodas: mpGLM160
Puiki benzininė žoliapjovė puikiems savininkams! Ši Benzininė žoliapjovė Tamerpro 163 cc su BRIGGS -amp; STRATTON varikliu varikliutaps parankiausiu įrankiu nuosavų namų savininkams ar sodininkams. Benzininė žoliapjovė padės lengvai prieiti prie kampų, kruopščiai nupjauti žolę ar sumedėjusius augalu..
489.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)